Treningsplan

NM Junior 2019 - Nasjonale klasser
Tid Frittstående Tumbling Trampett
17:00 Drammen
17:08 Drammen
17:16 Drammen
17:24 Holmen Drammen
17:32 Holmen Drammen
17:40 Holmen Drammen
17:48 Oslo Holmen Drammen
17:56 Oslo Holmen Drammen
18:04 Oslo Holmen Drammen
18:12 Oslo Holmen
18:20 Hokksund Oslo Holmen
18:28 Kristiansand Oslo Oslo
18:36 Arendal Oslo Oslo
18:44 Arendal Kristiansand Oslo
18:52 Grimstad Kristiansand Oslo
19:00 Trondhjem Arendal Oslo
19:08 Trondhjem Arendal Kristiansand
19:16 Grimstad Kristiansand
19:24 Trondhjem Arendal
19:32 Laksevåg Trondhjem Arendal
19:40 Laksevåg Trondhjem Grimstad
19:48 STAG Orkanger Grimstad
19:56 STAG Laksevåg Trondhjem
20:04 Laksevåg Trondhjem
20:12 Malvik STAG Orkanger
20:20 STAG Laksevåg
20:28 Malvik Laksevåg
20:36 Gneist STAG
20:44 Ørland Gneist STAG
20:52 Malvik
21:00 Ørland Gneist
21:08
21:16 Ørland


Link til excel-fil med all trening og konkurranseinfo.




konkurranse Kvinner

NM Junior 2019 - Nasjonale klasser Kvinner
Tid Frittstående Tumbling Trampett
11:00 Oslo 1
11:03 Malvik
11:06 Arendal 1
11:09 Trondhjem 1
11:12 Drammen
11:15 Oslo 1
11:18 Malvik
11:21 Arendal 1
11:24 Trondhjem
11:27 Drammen
11:30 Oslo 1
11:33 Malvik
11:36 Arendal 1
11:39 Trondhjem 1
11:42 Drammen
11:50 Sandnes
11:53 Grimstad
11:56 STAG
11:59 Oslo 2
12:02 Arendal 2
12:05 Sandnes
12:08 Grimstad
12:11 STAG
12:14 Oslo 2
12:17 Arendal 2
12:20 Sandnes
12:23 Grimstad 1
12:26 STAG
12:29 Oslo 2
12:32 Arendal 2
12:40 Hokksund
12:43 Holmen
12:46 Laksevåg
12:49 Oslo 3
12:52 Jotun
12:55 Kristiansand
12:58 Holmen
13:01 Trondhjem 2
13:04 Oslo 3
13:07 Mjøndalen
13:10 Kristiansand
13:13 Haugesund
13:16 Trondhjem 2
13:19 IL Gneist
13:22 Grimstad 2





Konkurranse Menn

NM Junior 2019 - Nasjonale klasser Menn
Tid Frittstående Tumbling Trampett
15:15 Oslo 1
15:18 Laksevåg
15:21 Sandnes
15:24 Drammen 1
15:27 Kristiansand
15:30 Oslo 1
15:33 Laksevåg
15:36 Sandnes
15:39 Drammen 1
15:42 Kristiansand
15:45 Oslo 1
15:48 Laksevåg
15:51 Sandnes
15:54 Drammen 1
15:57 Kristiansand
16:10 Holmen
16:13 Drammen 2
16:16 IL Gneist
16:19 Oslo 2
16:22 STAG
16:25 Holmen
16:28 Drammen 2
16:31 IL Gneist
16:34 Oslo 2
16:37 STAG
16:40 Holmen
16:43 Drammen 2
16:46 Sola
16:49 Oslo 2
16:52 STAG
16:55 Orkanger
16:58 Beitstad
17:01 Trondhjem
17:04 Nøtterøy
17:07 Tranby
17:10 Orkanger
17:13 Beitstad
17:16 Trondhjem
17:19 Ørland
17:22 Tranby





Konkurranse miks

NM Junior 2019 - Nasjonale klasser Miks
Tid Frittstående Tumbling Trampett
11:30 Holmen
11:33 STAG
11:36 Laksevåg
11:39 Oslo 1
11:42 Sandnes 1
11:45 Holmen
11:48 STAG
11:51 Laksevåg
11:54 Oslo 1
11:57 Sandnes
12:00 Holmen
12:03 STAG
12:06 Laksevåg
12:09 Oslo 1
12:12 Sandnes 1
12:25 Malvik
12:28 Oslo 2
12:31 Drammen 1
12:34 Gneist
12:37 Trondhjem
12:40 Malvik
12:43 Oslo 2
12:46 Drammen 1
12:49 Gneist
12:52 Trondhjem
12:55 Malvik
12:58 Oslo 2
13:01 Skoger
13:04 Gneist
13:07 Trondhjem
13:20 Beitstad
13:23 Kristiansand
13:26 Haugesund
13:29 Tranby
13:32 Beitstad
13:35 Drammen 2
13:38 IL R.O.S.
13:41 Sandnes 2
13:44 Mandal
13:47 Sola
13:50 Drammen 2
13:53 Grimstad
13:56 Mjøndalen
13:59 Mandal
14:02 Sandnes 2


Beskrivende tekst for dette avsnitt